Home

Perdormire

Tag - СВР

Хроника

Кривична за струмичанец за употреба на исправа со невистинита содржина и несовесно работење во службата

Полициската станица Радовиш поднесе кривични пријави против Г.А. (36) од с. Сушево, струмичко, поради постоење основи на сомнение за сторени кривични дела...