Home

Perdormire
Хроника

(ФОТО) СООБРАЌАЈНА НЕСРЕЌА НА РАСКРСНИЦАТА КАЈ СОУ „НИКОЛА КАРЕВ“

Home

Околу 21:00 часот синоќа на раскрсницата кај СОУ „Никола Карев“ автомобил со валандовски регистарски таблички се заби во бетонската ограда која е поставено на 20 метри од раскрсницата. Како што не информираа очевидците нема потешко повредени. Полицијата пристигна веднаш на местото на несреќата и изврши увид на истата.