strumica denes logo
трибина

април 8, 2019

Трибина со Стево Пендаровски во Ново Село!

Кандидатот за претседател Стево Пендаровски во сабота на 13.04.2019 година

Види повеќе

октомври 15, 2018

(ФОТОГАЛЕРИЈА) МЛАДИТЕ ОД НОВО СЕЛО ПОБАРАА ПРАВНА ДРЖАВА!

Околу 100 млади зедоа учество на трибината во општина Ново

Види повеќе

септември 11, 2018

Бојкотот како самоодбрана – трибина на Левица во Струмица!

Политичката партија ,,Левица”, на 16ти Септември (недела) со почеток во

Види повеќе

март 18, 2018

МНОГУ ЉУБОВ ВО ЕДЕН СТАТУС: СТРУМИЧАНЕЦ ОБЈАСНУВА ЗА АЈДУЧКАТА ЉУБОВ КОЈА НЕМА КРАЈ!

ХРИСТИЈАН НИКОЛОВ: Как помалечок ме питаа:Христи зашо одаш со тие

Види повеќе