Home

Perdormire

Tag - тепачка

Хроника

ТЕПАЧКА НА НИВА ВО ПРОСЕНИКОВО!

На 24.01.2019 година во 12:00 часот во ПС Струмица од страна на К.М (30) од с.Просениково е пријавено дека истиот ден околу 10:00 часот додека пријавителката и...