Home

Perdormire

Tag - Почина

Хроника

Струмичанец почина по страшна сообраќајка кај скопскиот аеродром, 11-годишно дете и уште еден сопатник пренесени во болница!

Вчера во 17.40 часот на автопат Велес – Куманово, кај исклучокот за Аеродром „Скопје“, се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко возило „Форд Мондео“ со...

Струмица Денес

Ја загуби најважната битка, почина малиот Давид Стојановски момчето за кое се донираше и во Струмица

Давид Стојановски денес ја загуби најважната битка. Замина меѓу ангелите, прерано и маченички, објави кратовскиот портал „Аберџија“. Давид е 13 – годишно дете...