Home

Perdormire

Tag - настап

Струмица

ЛЕГЕНДАРНИОТ ЏЕНАН ЛОНЧАРЕВИЧ ОВОЈ ПЕТОК ВО „АВАТАР“ ВО СТРУМИЦА-РЕЗЕРВИРАЈТЕ И БИДЕТЕ ДЕЛ ОД КОНЦЕРТОТ!

Памук усне, Дао сам ти срце, Добро је то, Лауфер и веќе погодувате за кого станува збор 🙂 Дами и господа, овој празничен #петок, ќе ве забавува можеби еден од...

Струмица

Чик Ване, Џоче и Пецко Иглесијас доаѓаат во Струмица: Sit Down Comedy „Училница” со познатиот Дејан Малзарков!

По успешните предавања во Гевгелија, на огромно барање на струмичани, популарниот гевгеличанец и стенд ап комичар Дејан Малзарков за прв пат го носи своето шоу...

Струмица

(Фото+видео) Нераскинлива дружба помеѓу Бојан Велевски и струмичани – Велевски ја наполни салата во Дом на Арм-Струмица!

Струмичани го обожаваат Бојан Велевски! Неодамна полната сала во Домот на Арм во Струмица тоа и го потврди кога околу 300 луѓе дојдоа на настапот на Бојан и се...