strumica denes logo

Времето денес ќе биде сончево и многу топло со мала до умерена локална облачност

Автор:

Датум:

април 15, 2024

Автор:

Датум:

април 15, 2024

Времето денес ќе биде сончево и многу топло со мала до умерена локална облачност. Ќе дува умерен, наместа повремено засилен ветер од јужен правец.