strumica denes logo

Времето денес ќе биде променливо облачно и потопло со сончеви периоди

Автор:

Датум:

мај 11, 2024

Автор:

Датум:

мај 11, 2024

Времето денес ќе биде променливо облачно и потопло со сончеви периоди. Попладне ќе има локален слаб дожд. Ќе дува слаб до умерен ветер од северен правец.