СТРУМИЧАНЕЦОТ БОРЧЕ ЦВЕТКОВ Е НА ПЕТОТО МЕСТО НА ЛИСТАТА НА СДСМ ЗА ПРАТЕНИЦИ ВО ИЗБОРНАТА ЕДИНИЦА 4!

март 26, 2024

Борче Цветков, претседател на СДСМ-Струмица:

Почитувани членови и симпатизери на СДСМ, почитувани граѓани,
На конгресот на СДСМ е потврдено моето 5-то место на листата за пратеници во Изборната единица 4.

Благодарам за довербата и ветувам, интересите на граѓаните и државата секогаш ќе ми бидат на прво место. ✊

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна:

НАЈНОВИ ВЕСТИ