Home

Perdormire

Tag - владо јаневски

Струмица

(ФОТОГАЛЕРИЈА) ВИКЕНД ЗА ПАМЕТЕЊЕ ВО „АВАТАР“, ДВА БОНА, СЛАТКАРИСТИКА И ВЛАДО ЈАНЕВСКИ ГИ ВООДУШЕВИЈА СТРУМИЧАНИ!

Петок, 2 бона и Слаткаристика! Сабота незаменливиот Владо Јаневски. Преку фотографии погледнете како помина феноменалниот викенд во „Аватар“ кои многумина ќе...

Струмица

ВЛАДО ЈАНЕВСКИ СО КОНЦЕРТ ВО СТРУМИЦА: УТРЕ ВО „АВАТАР“ ЌЕ СЕ ПЕАТ ПОЗНАТИТЕ „НЕКОГАШ И НЕГДЕ“, „БУЛКА“, „ЦРНО ТИКВЕШКО“

Миленикот на женската публика, познатиот шармер Владо Јаневски во сабота 13.04.2019  во Струмица ќе одржи свој концерт! „Аватар“ ќе биде местото каде ќе се...