strumica denes logo
силување

декември 19, 2018

45 ГОДИШЕН СТРУМИЧАНЕЦ ДОБИ КРИВИЧНА ПРИЈАВА ЗА СИЛУВАЊЕ!

Секторот за внатрешни работи Струмица до Основното јавно обвинителство Струмица,

Види повеќе

јули 24, 2018

ДВЕ СИЛУВАЊА ЗА ДВЕ НЕДЕЛИ: 17 ГОДИШЕН МАЛОЛЕТНИК СИЛУВАЛ 14 ГОДИШНО ДЕВОЈЧЕ ОД СТРУМИЦА!

Во Полициската станица–Струмица пред два дена од страна на 14

Види повеќе

јуни 18, 2018

ХОРОР ВО СТРУМИЦА: Младо момче силувало Струмичанка!

Секторот за внатрешни работи, Струмица поднесе кривична пријава против 25-

Види повеќе