Home

Perdormire

Tag - ресторан

Струмица

Денес Кристина Стојкова, утре „Love Bend“ а во сабота незаменливите „Дикато Бенд“ – Неделата завршете ја со добри забави во „КОСМОПОЛИТ“

Денеска: Кристина Стојкова со почеток од 21:00 часот Петок: „Love Bend“ со почеток од 21:00 часот Сабота: „Дикато Бенд“ со почеток од 21:00 часот Тимот на...

Култура

(ФОТОГАЛЕРИЈА+ВИДЕО) НОВО ВО СТРУМИЦА: ОТВОРЕН НОВ ИТАЛЈАНСКИ РЕСТОРАН – DEGUSTO ВО КОЈ СИГУРНО ЌЕ УЖИВАТЕ!

Неодамна во Струмица се случи спектакуларно отварање на новиот современ италјански ресторан во Струмица – ДЕГУСТО во кој струмичани со сигурност ќе...

Култура

НАСКОРО НОВ СОФИСТИЦИРАН РЕСТОРАН ВО СТРУМИЦА: СЕ БАРА СЛАТКАР\КА, КУВАР СО ИСКУСТВО ЗА РАБОТА И КЕЛНЕРИ!

Наскоро во Струмица нов софицстициран и необичен ресторан во Струмица! Се бара слаткар\ка, кувар со искуство за работа и двајца келнери. Сите заинтересирани...

Ново во Градот

(ФОТОГАЛЕРИЈА) ОФИЦИЈАЛНО ОТВАРАЊЕ: Д КЛУБ-РАДОВИШ Е НОВОТО МЕСТО КАДЕ ВАШИТЕ ПРОСЛАВИ ДОБИВААТ БЛЕСОК!

Синоќа во Радовиш се случи долго очекуваното свечено отварање на рибниот ресторан Д КЛУБ. На самото отварање присуствуваа многу гости кои им посакаа успешна...