strumica denes logo
ДЕМАНТ

ноември 16, 2018

Васил Пишев ја осудува манупилацијата која ја објавија за него!

Васил Пишев: ДЕМАНТ Почитувани, Најостро ја осудувам грубата и тенденциозна

Види повеќе

јули 6, 2018

Реакција на обвинувањата на жителите од населеното место Сачево!

Во врска со денешното крпење на дупките на патот кон

Види повеќе

април 30, 2018

ДЕМАНТ ОД ВИЦЕ ЗАЕВ ЗА ПРЕСОТ НА МИЦКОВСКИ!

Почитувани,  Во врска со изнесените лаги од страна на Христијан

Види повеќе

април 30, 2018

ЕЛЕМ: „СВ ИНВЕСТ“ НИКОГАШ НЕ БИЛА АНГАЖИРАНА ЗА ТРАНСПОРТ НА ЈАГЛЕН ВО РЕК БИТОЛА!

Фирмата „СВ Инвест“ – Битола никогаш не била ангажирана како

Види повеќе

април 17, 2018

ДЕМАНТ НА НУ ЗАВОД И МУЗЕЈ-СТРУМИЦА!

По повод објавената информација од страна на порталот „Струмица денес“

Види повеќе