Home

Perdormire

Tag - БАНИЦА

Хроника

ОСУМНАЕСЕТ ГОДИШНО МОМЧЕ ОД БАНИЦА ПРЕГАЗИ ПЕШАК-ИТНО Е ПРЕНЕСЕН ВО СКОПСКАТА КЛИНИКА „МАЈКА ТЕРЕЗА“ ВО СКОПЈЕ!

На 02.06.2018 година во 15,45 часот, на регионалниот пат Струмица-с.Баница товарно моторно возило „Застава 640“ со струмички регистерски таблици, управувано од...