(ФОТОГАЛЕРИЈА) НОВИТЕТИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ: ОБЛЕКУВАЈТЕ СЕ СО СТИЛ, ВО БУТИК „СТИЛ“ – СТРУМИЦА!

август 15, 2019

Квалитетна облека која со сигурност ќе биде во прикладност со вашиот стил, пристапни цени и најважно од се’ љубезност и професионалност од страна на вработените. Бутик „Стил“ нуди вистинско задоволство и елеганција! Во бутик СТИЛ може да се најдат фустани по одлично ниски цени а исто така во него може да пронајдете и голем избор на big size plus облека за жени. Повелете и уверете се во нивниот квалитет!

Нивната страница може да ја посетите со кликнување на следниот ЛИНК

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: