(ФОТО) БИЛЈАРД И ПИКАДО, ОДЛИЧНА КОМБИНАЦИЈА ЗА ЗИМСКИТЕ ДЕНОВИ – ПОВЕЛЕТЕ ВО COFFEE BAR „LIFE“

ноември 27, 2019

 

Билјард и пикадо е комбинацијата која ни е потребна да ги поминеме зимските денови во мирна и опуштена атмосвера! COFFEE BAR „LIFE“ кој се наоѓа на улицата „Јанко Цветинов“ бр.48а или поточно во срцето на пазарот „Чешел“ на местото на поранешен „Бистро“, ви овозможува исто така да уживате и во вашето омилено топло чоколадо, ладен пијалок, коктел и слично. Повелете и уживајте!

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: