strumica denes logo

Времето денес ќе биде сончево со мала до умерена локална облачност

Автор:

Датум:

април 5, 2024

Автор:

Датум:

април 5, 2024

Времето денес ќе биде сончево со мала до умерена локална облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од северозападен правец.