Времето денес ќе биде сончево со мала до умерена локална облачност и со услови за појава на слаб локален дожд попладне

Времето денес ќе биде сончево со мала до умерена локална облачност и со услови за појава на слаб локален дожд попладне. Ќе дува слаб до умерен ветер претежно од западен до северозападен правец.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна:

НАЈНОВИ ВЕСТИ