strumica denes logo

Времето денес ќе биде сончево и многу топло со мала облачност

Автор:

Датум:

јуни 12, 2024

Автор:

Датум:

јуни 12, 2024

Времето денес ќе биде сончево и многу топло со мала облачност. Ќе дува слаб до умерен, а наместа повремено засилен ветер од југозападен правец. UV=9