strumica denes logo

Времето денес ќе биде сончево и многу топло со мала до умерена локална облачност

Автор:

Датум:

јули 8, 2024

Автор:

Датум:

јули 8, 2024

Времето денес ќе биде сончево и многу топло со мала до умерена локална облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од северен правец. UV=9