strumica denes logo

Времето денес ќе биде претежно сончево и топло

Автор:

Датум:

април 29, 2024

Автор:

Датум:

април 29, 2024

Времето денес ќе биде претежно сончево и топло со слаб до умерен ветер од североисточен правец.