strumica denes logo

Времето денес ќе биде претежно сончево и многу топло со слаб до умерен ветер од променлив правец

Автор:

Датум:

јуни 19, 2024

Автор:

Датум:

јуни 19, 2024

Времето денес ќе биде претежно сончево и многу топло со слаб до умерен ветер од променлив правец. UV=9