ВО ТИАНДЕ-СТРУМИЦА: ЛУКСУЗНА И ГЛАМУРОЗНА НЕГА СО ЗЛАТНА МАСКА ЗА ПРОЧИСТУВАЊЕ НА ВАШЕТО ЛИЦЕ!

јули 4, 2021

ЗЛАТНА МАСКА

КЛИКНИ ОВДЕ: https://kosta.tiandeprodukti.com/product/златна-маска/

*Дајте и на вашата кожа луксузна и гламурозна нега со златна маска за прочистување на лицето!

*Оваа маска обезбедува моментално подигнување на кожата благодарение на нејзината структура – филм, а нејзините активни компоненти ќе и дадат на кожата долготрајна свежина.

Златната маска обезбедува:
*Нежно отстранување на кератинизирани честички
*Длабоко чистење на кожата
*Подмладувачки и лифтинг ефект
*Долготрајна хидратација и еластичност
*Свеж изглед во текот на целиот ден.

Повелете посетете не на нашата официјална фејсбук страна ТианДе Струмица

КЛИКНИ ОВДЕ: https://www.facebook.com/TianDeStrumica/

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: