(ВИДЕО) СЛАВИЦА АНГЕЛОВА ОД СТРУМИЦА Е ВО ЧЕТВРТФИНАЛЕТО ВО „ЅВЕЗДИТЕ НА ГРАНД“

Струмичанката Славица Ангелова повторно покажа како се пее синоќа во Ѕвездите на Гранд. 21 годишната девојка со својот величенствен глас се избори за четвртфиналето и е се’ поблиску до големото финале. Браво, многу среќа понатаму во натпреварувањето!

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: