СВР СТРУМИЦА: Исчезна 15 годишно девојче од Радовиш, полицијата презема мерки за нејзино пронаоѓање!

мај 15, 2023

На 14.05.2023 во 21.30 часот во Полициската станица Радовиш, Н.В.(42) од Радовиш пријавил дека од домот се оддалечила неговата малолетна ќерка М.В.(15). Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: