Следува период на стабилно и постудено време со ниски утрински температури

јануари 10, 2024

Следува период на стабилно и постудено време со ниски утрински температури. Во петок и сабота ќе дува умерен до засилен ветер од северен правец.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: