strumica denes logo

ПОРАДИ ГОЛЕМИОТ ИНТЕРЕС, АКЦИЈАТА ВО САЛОНИТЕ НА „РИВЕРСОФТ“ ПРОДОЛЖУВА ДО САБОТА – ЦЕНИ БЕЗ ДДВ, 18% ПОПУСТ!

Автор:

Датум:

ноември 18, 2021

Категории:

Реклама, Струмица

Автор:

Датум:

ноември 18, 2021

Категории:

Реклама, Струмица

✨🍀 -18% ПОПУСТ 🍀✨
✨🍀ЦЕНИ БЕЗ ДДВ во СИТЕ салони на RiverSoft🍀✨

🔥 АКЦИЈАТА ПРОДОЛЖУВА 🔥
👉 До 20.11 – САБОТА ✅
💰 ГОЛЕМИ ЗАШТЕДИ! 💰

👉 Биди и ти, чекор напред во технологијата! #заштеди
🔛 Дојдете, видете и проверете во салоните на RIVER SOFT 🔛
🚛 ДОСТАВА ДО ДОМА, за сите останати градови во МК 🇲🇰

📩 НАРАЧАЈ СЕГА И ОВДЕ, додека има на ЗАЛИХА❗️

📍River Soft КУМАНОВО
ул. 11 Ноември 77Л
➡️ СПРОТИ КАСАРНАТА во КУМАНОВО
↪️ ( ЖЕЛЕЗНИЧКИ ПАТ)
031 / 611 – 500
075-274-064

📍River Soft HOME CENTER – СТРУМИЦА
ул. Климент Охридски бр.1
034 / 340 – 020

📍River Soft СТРУМИЦА
ул. Ленинова бр.99
034 / 340 – 020

📍River Soft ШТИП
ул. Сремски Фронт бр.30
032 / 605 – 605
078-297-402

📍River Soft КОЧАНИ
ул. Стево Теодосиев бр.15
033 / 612 – 605
075-217-689

📍River Soft КАВАДАРЦИ
ул. Блажо Алексов бр.3
043 / 609 – 605
075-280-590

„РИВЕРСОФТ“ ви стојат на располагање за сите информации кои Ви се потребни!