ФИЛМОТ ЗА ЏЕЈ РАМАДАНОВСКИ „НЕДЕЛА“ НА 2 АПРИЛ ПРЕМИЕРНО ЌЕ БИДЕ ПРИКАЖАН ВО СТРУМИЦА!

март 27, 2024

Филмот за покојниот познат пејач Џеј Рамадановски, ќе биде прикажан премиерно во Струмица на 2 април (вторник) со почеток од 20:00 часот во Центарот за култура „Антон Панов“. Влезниците за „Недела“ може да ги купите на билетарницата во НУЦК „Антон Панов“ по цена од 200 денари!

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна:

НАЈНОВИ ВЕСТИ