strumica denes logo

(ФОТО) ЛЕТО 2018: АКЦИЈА СОНЧЕВ БРЕГ 2018 СО ОРГАНИЗИРАН ПРЕВОЗ ПОВРАТНА КАРТА-7 НОЌЕВАЊА 123 ЕВРА САМО СО МАЈ ТРАВЕЛ-СТРУМИЦА!

Автор:

Датум:

април 17, 2018

Категории:

Култура

Автор:

Датум:

април 17, 2018

Категории:

Култура

АКЦИЈА СОНЧЕВ БРЕГ 2018
7 ноќевања – по лице со превоз повратна карта

ХОТЕЛ МАЛИБУ НА 200 МЕТРИ ОД ПЛАЖА
01.07 – 01.09.2018
7 ноќевања – по лице во студио за (4 лица) – 123 €
7 ноќевања – по лице во соба за (3 лица) – 139 €
7 ноќевања – по лице во двокреветна соба – 153 €
————————————————————————–


1 дете до 14 години беспалтно во двокреветна соба
Хотел Малибу е лоциран на 200 метри од морето и на околу 500 метри од центарот на Сончев Брег. Зградата е реновиранa 2014 г, собите на 3 кат гледаат кон морето.
Во хотелот има Маркет и модерен ресторан со градина.
Деца до 11.99 г. повратна карта превоз 30 €
• Email: mytravelbgmk@gmail.com
• MyTravel Strumica
+389 78 998 748 MK viber, +359 878 568 207 – BG