strumica denes logo

REPLEAY OPENING ВО AQUARIUS ВЕЧЕРВА ЗАЕДНО СО DISCONNECT BAND-ВЛЕЗ СЛОБОДЕН!

Автор:

Датум:

јуни 10, 2018

Категории:

Култура

Автор:

Датум:

јуни 10, 2018

Категории:

Култура

 

Синоќа струмичани и Македонија имаа незаборавна можност и задоволство да уживаат во незаборавниот музички спектакл што се одржа на “Диско Базен AQUARIUS” во Струмица.
 
Задоволството и доживувањето продолжуваат и вечерва !
Ова ќе го овозможат вашите омилени – Disconnected
 
За љубителите на вечерната музичка забава влезот ќе биде слободен.
 
Повелете на Реприза Отварање – Aquarius