ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА НАЈБАРАНАТА ПОНУДА ЗА ОВА ЛЕТО: ХОТЕЛ КОКИЧЕ, СОНЧЕВ БРЕГ – БЕСПЛАТНО ЗА ДЕТЕ

мај 14, 2018

БЕСПЛАТНО ЗА ДЕТЕ – ТОП ПОНУДА – ХОТЕЛ КОКИЧЕ СОНЧЕВ БРЕГ +ПОВРАТНА КАРТА ПРЕВОЗ !
РЕЗЕРВАЦИЈА САМО ОНЛАЈН СО ГОЛЕМИ ПОПУСТИ
плати до крајот на мај

01.06 – 07.09.2018
7 Ноќевања со појадок – 120 € по лице + повратна карта превоз !
Туристичкиот пакет се плаќа со банкарски трансфер
Eurobank Бугарија .

Хотелот е лоциран во центарот на Сончев Брег и е само на 400 метри. Од централниот плажа и на 200 метри. Од хотел,, Кубан “.
Сите соби имаат балкон, купатило, телевизор со кабелска телевизија, клима, телефон и фрижидер.
Попусти:
* Деца до 2 години се сместуваат бесплатно;
* 2 возрасни и 1 дете до 11.99 г – детето е бесплатно;
* 1 возрасен и 1дете до 11.99 г – детето користи 50% попуст

ДОПЛАТА:
Ручек – 4 €
Вечера – 5 €
Дете до 11.99г. плаќа 50% од цената
за ручек и вечера.

ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ: 077 830 799

Email: mytravelbgmk@gmail.com
• MyTravel Strumica
+389 78 998 748 MK viber, +359 878 568 207 – BG

Процедурата за купување на ваучерот е следнава:
• Пред да го купите ваучерот, Ве молиме проверите дали има слободни места на mytravelbgmk@gmail.com. Откако ќе Ви потврдат дека има слободно место, повторно се јавувате на +389 78 998 748 MK viber и ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ: 077 830 799, за да кажете Име и Презиме, број на пасош и контакт тел и да добијате INVOICE за уплата преко банка .Потребно е да го прикажете ваучерот во Хотел Кокиче. Можете да го прикажете од вашиот мобилен телефон или таблет. Не е задолжително да го имате испечатен ваучерот.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна:

НАЈНОВИ ВЕСТИ