ПЛАТИ СЕДУМ, ДОБИЈ 8 НОЌЕВАЊА, КАРТА ЗА НАЈГОЛЕМАТА ЗАБАВА НА СОНЧЕВ БРЕГ И ПРЕВОЗ ЗА 86 ЕВРА – САМО СО МАЈ ТРАВЕЛ-СТРУМИЦА

јуни 8, 2018

CACAO BEACH – СОНЧЕВ БРЕГ

САМО СЕГА ПЛАТИ СЕДУМ, ДОБИЈ 8 НОЌЕВАЊА + КАРТА ЗА НАЈГОЛЕМАТА ЗАБАВА НА СОНЧЕВ БРЕГ – CACAO BEACH + ПРЕВОЗ ПОВРАТНА КАРТА

АПАРТ КОМПЛЕКС СВЕТА ЕЛЕНА – СОНЧЕВ БРЕГ 2018
СО ПРЕВОЗ ПОВРАТНА КАРТА

РЕЗЕРВАЦИЈА САМО ОНЛАЈН
14.06-30.06.2018
Цени сместување:
7/8 ноќевања – по лице во СТУДИО – 90 €
7/8 ноќевања – по лице во апартман ( 4 лица ) – 86 €

* Студио – една голема просторија. Сите простории се со опремена кујна: шпор, термокана, садови, фрижидер. *

Апарт Комплекс Света Елена се наоѓа на 5 – 6 минути пешачење / 400 метри / од морски брег. До Cacao Beach е 15 минути. Центарот на Сончев Брег е во рамките на 12-минутната прошетка. Постојат супермаркети, бар, ресторан, фитнес центар во близина. Автобуската станица “Континентал” е 100 метри, а блискиот Аква парк е на 500 метри. Света Елена комплекс се наоѓа на 1,5 километри од античкиот град Несебар.

Студиите и апартманите можат да бидат сместени од 2 до 4 луѓе максимум. Секој апартман или студио има сопствена тераса. Во секој стан или студио има кујна. Секој апартман или студио располага со бања. Секоја соба има клима уред, ТВ и мебел.
На територијата на комплексот постои базен за возрасни со посебен детски дел, чадори и шезлонги. За гостите на комплексот се обезбедени рецепција, обезбедување, игралиште за игри и паркинг.
ДОПЛАТА:
Појадок:
Возрасни – 3 €
ДЕТЕ ОД 2 ДО 12.99 – 1.50 €

ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ: 071 258 511

Email: mytravelbgmk@gmail.com
• MyTravel Strumica
+389 78 998 748 MK viber, +359 878 568 207 – BG

Процедурата за купување на ваучерот е :
• Пред да го купите ваучерот, Ве молиме проверите дали има слободни места на mytravelbgmk@gmail.com. Откако ќе Ви потврдат дека има слободно место, повторно се јавувате на +389 78 998 748 MK viber и ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ: 071 258 511, за да кажете Име и Презиме, број на пасош и контакт тел и да добијате INVOICE за уплата преко банка .Потребно е да го прикажете ваучерот во Хотел. Можете да го прикажете од вашиот мобилен телефон или таблет. Не е задолжително да го имате испечатен ваучерот.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна:

НАЈНОВИ ВЕСТИ