strumica denes logo

НОВО,НОВО,НОВО: 53 € 7 НОКЕВАЊА ПО ЛИЦЕ СОНЧЕВ БРЕГ 2018 – ХОТЕЛ ДАРИУС-МАЈ ТРАВЕЛ СО НЕВЕРОЈАТНИ ЦЕНИ ЗА ОВАА ЛЕТО!

Автор:

Датум:

јуни 1, 2018

Категории:

Култура

Автор:

Датум:

јуни 1, 2018

Категории:

Култура

53 € 7 НОКЕЊАНА ПО ЛИЦЕ
СОНЧЕВ БРЕГ 2018 – ХОТЕЛ ДАРИУС

РЕЗЕРВАЦИЈА САМО ОНЛАЈН СО ГОЛЕМИ ПОПУСТИ
Туристичкиот пакет се плаќа со банкарски трансфер
Eurobank Бугарија .

Цени сместување:
ДО 20.06.2018
7 ноќевања – по лице во апартман 2 спални ( 6 лица) – 53 €
7 ноќевања – по лице во апартман ( 4 лица) – 62 €
7 ноќевања – по лице во СТУДИО (4 лица) – 56 €
7 ноќевања – по лице во СТУДИО (3 лица) – 75 €
7 ноќевања – по лице во СТУДИО (2 лица) – 95 €

21.06-04.07.2018
24.08-07.09.2018
7 ноќевања – по лице во апартман 2 спални ( 6 лица) – 65 €
7 ноќевања – по лице во апартман ( 4 лица) – 79 €
7 ноќевања – по лице во СТУДИО (4 лица) – 62 €
7 ноќевања – по лице во СТУДИО (3 лица) – 82 €
7 ноќевања – по лице во СТУДИО (2 лица) – 108 €

05.07-23.08.2018
7 ноќевања – по лице во апартман 2 спални ( 6 лица) – 80 €
7 ноќевања – по лице во апартман (4 лица) – 99 €
7 ноќевања – по лице во СТУДИО (4 лица) – 84 €
7 ноќевања – по лице во СТУДИО (3 лица) – 112 €
7 ноќевања – по лице во СТУДИО (2 лица) – 168 €

* Студио – една голема просторија. Сите простории се со опремена кујна: шпор, термокана, садови, фрижидер. * Простории во хотелот за самостојно перење, багаж, сауна, фитнес и масажа.

Хотел Дариус е од типот апартхотели за семејни одмори и мали групи. Се наоѓа во западниот центар на к.к Сончев Брег, на тивко место со многу добра инфраструктура. Растојанието до плажата е околу 350 метри или 6-7 минути пеш. Во радиус од 100м ќе најдете 2 нонстоп супермаркети ” Mладост ” и ” Бисер ”, аптеки, брза храна и сè што е потребно за вашиот престој. Главната улица на Сончев Брег е на 100м, а автобуските ” Арда ” се на 200 метри.

Студиите и апартманите можат да бидат сместени од 2 до 6 луѓе максимум. Секој апартман или студио има сопствена тераса. Во секој стан или студио има кујна. Секој апартман или студио располага со приватна бања и голема бања. Секоја соба има клима уред, ТВ и мебел.

На располагање на туристите се отвори голем и мал детски базен, бар, рестортан, сауна, фитнес, масажи, штанд за сувенири козметика, бесплатен паркинг. Постои 24-часовна рецепција. Туристите уживаат бесплатен интернет на рецепција, бар-ресторан и базен. Интернет во собите се плаќа. Ресторанот на хотелот нуди основни бугарски и европски јадења, детско мени и бифе-сендвичи. Хотелот нуди деноноќно медицински услуги и трансфер до аеродром Бургас.

ДОПЛАТА:
Појадок:
Возрасни – 3 €
ДЕТЕ ОД 2 ДО 12.99 – 1.50 €
Вечера:
Возрасни – 8 €
ДЕТЕ ОД 2 ДО 12.99 – 4 €
ПРЕВОЗ:
Повратна карта возрасни 45 €
Повратна карта за деца до 11.99 г. – 30 €

ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ: 077 830 799

Email: mytravelbgmk@gmail.com
• MyTravel Strumica
+389 78 998 748 MK viber, +359 878 568 207 – BG

Процедурата за купување на ваучерот е :
• Пред да го купите ваучерот, Ве молиме проверите дали има слободни места на mytravelbgmk@gmail.com. Откако ќе Ви потврдат дека има слободно место, повторно се јавувате на +389 78 998 748 MK viber и ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ: 077 830 799, за да кажете Име и Презиме, број на пасош и контакт тел и да добијате INVOICE за уплата преко банка .Потребно е да го прикажете ваучерот во Хотел Дариус. Можете да го прикажете од вашиот мобилен телефон или таблет. Не е задолжително да го имате испечатен ваучерот.