strumica denes logo

(ЛЕТО 2018) 7 НОЌЕВАЊА ВО ЛУКСУЗНА СОБА ВО ХОТЕЛ ВЕДНАШ НА ПЛАЖА СО ПОЈАДОК ЗА 161€ НА СОНЧЕВ БРЕГ-САМО СО МАЈ ТРАВЕЛ-СТРУМИЦА!

Автор:

Датум:

април 2, 2018

Категории:

Култура

Автор:

Датум:

април 2, 2018

Категории:

Култура

СОНЧЕВ БРЕГ – ХОТЕЛ ПРАДО НА ПЛАЖА
7 ноќевања со појадок луксузна соба

01.06 –14.06
сместување:
7 ноќевања со појадок луксузна соба (за 2 лица) -161 € по лице
7 ноќевања со појадок луксузна соба (за 3 лица) -149 € по лице


15.06 –28.06
сместување:
7 ноќевања со појадок луксузна соба (за 2 лица) -178 € по лице
7 ноќевања со појадок луксузна соба (за 3 лица) -168 € по лице
29.06 – 12.07
сместување:
7 ноќевања со појадок луксузна соба (за 2 лица) -235 € по лице
7 ноќевања со појадок луксузна соба (за 3 лица) -214 € по лице
13.07 – 25.08
сместување:
7 ноќевања со појадок луксузна соба (за 2 лица) -270 € по лице
7 ноќевања со појадок луксузна соба (за 3 лица) -252 € по лице


26.08 – 02.09
сместување:
7 ноќевања со појадок луксузна соба (за 2 лица) -235 € по лице
7 ноќевања со појадок луксузна соба (за 3 лица) -214 € по лице
03.09 – 15.09
сместување:
7 ноќевања со појадок луксузна соба (за 2 лица) – 179 € по лице
7 ноќевања со појадок луксузна соба (за 3 лица) -168 € по лице

Хотел “PRADO BEACH” е лоцирана на брегот на морето, во северниот дел на Сончев бряг. Хотелот нуди разновидно мени, вкусна храна и добра услуга. Хотел нуди на своите гости пакети со прехрана во ресторан тип А-ла-Кар по избор од мени и индивидуално подготвена храна.
5 видови појадок, за вечера од најмалку 5 до 10
главни јадења, 5 до 10 салати; најмалку 5 видови
десерти. За ручек 3 вида супи, најмалку 5 видови
основни и минимум 5 видови на десерт.
Паркинг е 8 лв. од ден.
Деца до 12 години попуст од 10%

8 луксузни двокреветни соби
Телевизор најмалку 32 инчи, климатик, бања со тоалет
, тераса со поглед кон морето.
Гостите на хотелот користат: попуст од
чадори и шезлонги пред хотелот; бесплатно WiFi;
лифт ; ресторан и паркинг до 5 коли.

• Email: mytravelbgmk@gmail.com
• MyTravel Strumica
+389 78 998 748 MK viber, +359 878 568 207 – BG