Perdormire
Хроника

СПОДЕЛУВАЈТЕ: ИСЧЕЗНА СТРУМИЧАНКАТА СОНЈА АТАНАСОВА, ПОСЛЕДЕН ПАТ ВИДЕНА ВО ЦЕНТАРОТ НА СТРУМИЦА!

Семејството на Сонја Атанасова која исчезна утрово бара помош за нејзино наоѓање. Последен пат е видена во 9:00 часот утрово во центарот на Струмица. Сите оние кои имаат било какви информации да се јават на 070 347 684