Perdormire
Реклама Струмица

(ФОТОГАЛЕРИЈА) НОВО ВО СТРУМИЦА: „ЕЛ ВЕДРА“- ОТВОРЕНА ПРОДАВНИЦА ЗА ДЕТСКА ОБЛЕКА, ИГРАЧКИ И АКСЕСОАРИ ВЕДНАШ НАСПРОТИ НОВАТА БОЛНИЦА!

Струмица доби нова продавница за детска облека, играчки и аксесоари. Вашите најмили заслужуваат удобност во секојдневието. Со ваше одобрение „ЕЛ...

Струмица

Реклама Струмица

НОВО ВО СТРУМИЦА: „АЛБАТРОС“ Е НОВАТА ПРОДАВНИЦА ЗА СЕКАКОВ ВИД НА ОБУВКИ КОЈА СЕ НАОЃА ВО БЛИЗИНА НА НАРОДНА ТЕХНИКА!

„АЛБАТРОС“ е името на новата продавница во Струмица за секаков вид на обувки која се наоѓа во близина на Народна техника, или поточно на улицата „Братство и...

Реклама Струмица

(ФОТО) ОД „ГЛОБАЛ“ ДО СЕНДВИЧАРА „КОРЗО“ : НАЈДОБРИТЕ ОБУВКИ НА „КАВАЗ“ ЗА СЕКОЈА ВОЗРАСТ, ОТСЕГА НА НОВА ЛОКАЦИЈА ВО СТРУМИЦА!

„Каваз“ во „Глобал“ важеше за еден од најдобрите кој ги снабдуваше струмичани со најдобрите обувки. Од неодамна „Каваз“ е на нова локација во Струмица веднаш...

Струмица

СТРУМИЦА ДОБИ ЕВРОПСКА КУЌА!

По Скопје, Струмица е вториот град во државата којшто доби Европска куќа. На денешното отворање, на коешто присуствуваа претседателот на Владата на Република...

Реклама Струмица

СТРУМИЧКИОТ САЛОН ЗА МЕБЕЛ ЕФ-КМ СО ПОНУДА ДО СТРУМИЧАНИ: КУПУВАЈТЕ КАЈ НАС НА РАТИ САМО СО ЛИЧНА КАРТА!

На својот официјален фејсбук профил, струмичкиот салон за мебел ЕФ-КМ кој важи за еден од најдобрите во југоистокот, со интересна понуда до сите свои...

Струмица

СЕКОЈА ЧЕСТ: ГРУПА ФРИЗЕРКИ И КОЗМЕТИЧАРКИ ОД СТРУМИЦА ОРГАНИЗИРАА ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА ЗА СТЕФАН ТАУШАНОВ – СИТЕ СРЕДСТВА ОД 23 И 24 ФЕВРУАРИ ЌЕ БИДАТ ДОНИРАНИ!

Водени од мотото „СИТЕ ЗАЕДНО МОЖЕМЕ МНОГУ“ група фризерки и козметичарки од Струмица, организираа хуманитарна акција за Стефан Таушанов во која сите собрани...

Инстаграмџија на месецот Реклама Струмица

ОГЛАС ЗА ВРАБОТУВАЊЕ ВО СТРУМИЧКО: КОМПАНИЈАТА ЗА ИЗРАБОТКА НА ЕЛЕКТРИЧНИ ИНСТАЛАЦИИ, ВОДОВОДНИ И КАНАЛИЗАЦИОНИ ИНСТАЛАЦИИ И ИНСТАЛАЦИИ ЗА ПАРНО ГРЕЕЊЕ, ВРАБОТУВА ЛУЃЕ НА ПОВЕЌЕ РАБОТНИ ПОЗИЦИИ!

КОМПАНИЈАТА ЗА ИЗРАБОТКА НА ЕЛЕКТРИЧНИ ИНСТАЛАЦИИ, ВОДОВОДНИ И КАНАЛИЗАЦИОНИ ИНСТАЛАЦИИ И ИНСТАЛАЦИИ ЗА ПАРНО ГРЕЕЊЕ ДПТУ ЕЛПИ ДООЕЛ ИМА ПОТРЕБА ОД НОВИ...