strumica denes logo

(ФОТО) Македонка запросена среде пустина на зајдисонце во Дубаи!

Автор:

Датум:

октомври 3, 2021

Автор:

Датум:

октомври 3, 2021

Бајковитото запросување за кое пишуваат и зборуваат сите. Македонката Мимоза Коцева беше пријатно изненадена од својот партнер Павел Баришев кој по националност е Русин кој ја запроси среде пустина на зајдисонце во Дубаи.

Во лелеав црвен фустан таа му кажа „да“ до крајот на животот на нејзиниот избраник Павел Баришев.

Честитки од тимот на Струмица Денес!