strumica denes logo
ЗАПАЛЕН

април 16, 2019

(ВИДЕО) СЕ ЗАПАЛИ АВТОМОБИЛ ВО ДАБИЛЕ!

Околу 19.30 часот синоќа се запали автомобил во движење во

Види повеќе

април 1, 2019

СЕ ЗАПАЛИ „ГОЛФ“ НА УЛИЦАТА „КИРО МИНАНОВ“ ВО СТРУМИЦА!

На 31.03.2019 година во 19:50 часот во Полициска станица Струмица

Види повеќе

септември 8, 2018

АВТОМОБИЛ НА СТРУМИЧАНЕЦ СЕ ЗАПАЛИ ВО КАВАДАРЦИ!

Вчера во 20:10 часот во Полициска станица Кавадарци пријавено е

Види повеќе