strumica denes logo
Весна Спасова

октомври 8, 2018

(ВИДЕО) ПЕСНАТА СО КОЈА НАСТАПИ НА МАКФЕСТ СТРУМИЧАНКАТА ВЕСНА СПАСОВА – ОБЈАВЕНА НА ЈУТЈУБ!

Од денес и официјално на јутјуб е прикачена песната со

Види повеќе

октомври 6, 2018

Амбициозната струмичанка Весна Спасова влезе во големото финале на МАКФЕСТ 2018!

Струмица има навистина со што да се гордее! Талентираната и

Види повеќе

септември 28, 2018

СТРУМИЧАНКАТА ВЕСНА СПАСОВА НА 5 ОКТОМВРИ ЌЕ НАСТАПИ НА МАКФЕСТ 2018!

Младата и талентирана струмичанка Весна Спасова на 5 октомври за

Види повеќе