Home

Perdormire
Култура

Амбициозната струмичанка Весна Спасова влезе во големото финале на МАКФЕСТ 2018!

Home

Струмица има навистина со што да се гордее! Талентираната и амбициозна струмичанка со инзвонредни гласовни способности, струмичанката Весна Спасова, синоќа настапи на МАКФЕСТ 2018 и обезбеди влез во големото финале. Браво за Весна, вечерва во големото финале таа ќе настапи прва. Честитки од тимот на Струмица Денес!