Home

Perdormire

Tag - притвор

Струмица

Чавков излезе од притвор!

Поранешниот директор на Бирото за јавна безбедност, Митко Чавков, излезе од притвор. Претходно, кривичниот совет на одделението за гонење организиран криминал...