strumica denes logo
ИНЦИДЕНТ

февруари 26, 2019

ИНЦИДЕНТ ВО СТРУМИЧКО: СИН СЕ ЗАКАНУВАЛ ДЕКА ЌЕ ГО УБИЕ СВОЈОТ ТАТКО И МАЈКА И ЌЕ ЈА ЗАПАЛИ КУЌАТА!

На 25.02.2019 во 18.15 во Полициска станица Струмица, 62-годишен жител

Види повеќе

ноември 23, 2018

ФК Беласица: Од Ренова нѐ навредуваа, а потоа и нѐ нападнаа!

По соопштението на Ренова, по инцидентите на натпреварот меѓу Беласица

Види повеќе

мај 12, 2018

НЕТПРЕС: ПРОВОКАТОРИ ОД СТРУМИЦА ИСПРАТЕНИ ДА ГО СЛЕДАТ МИТКО ЧАВКОВ-ИМАЛО И ИНЦИДЕНТ!

Како што објави порталот НЕТПРЕС, провокатори од Струмица вчера попладне

Види повеќе