strumica denes logo
атлантис

ноември 22, 2018

(ФОТО) ГРАБЕЖ ВО АТЛАНТИС-УКРАДЕНИ ОКОЛУ 27.000 ЕВРА!

Синоќа околу 18:30 часот, туристичката агенција Атлантис од Струмица беше

Види повеќе

септември 4, 2018

Струмичка „Атлантис“ го доби тендерот на НБРМ за набавка на авиобилети вреден 15 милиони денари

Народна банката на Република Македонија по распишаниот тендер за набавка

Види повеќе

јуни 15, 2018

Струмичка „Атлантис“ го доби тендерот на ГА-МА за авионски превоз на вработените

А-МА АД – Скопје по распишаниот тендер за авионски превоз

Види повеќе