(ФОТО) ГРАБЕЖ ВО АТЛАНТИС-УКРАДЕНИ ОКОЛУ 27.000 ЕВРА!

ноември 22, 2018

Синоќа околу 18:30 часот, туристичката агенција Атлантис од Струмица беше мета на непознат крадец. Упатувајќи закани кон вработената во агенцијата, крадецот ја испразнил касата на Атлантис за околу 27.000 евра. Засега крадецот е се’уште во бегство.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: