strumica denes logo
Александар Донев

мај 29, 2018

(ВИДЕО) АЛЕКСАНДАР ДОНЕВ: ГОДИНА ДЕНА ВО КОЈА ДЕМОКРАТИЈАТА Е ЗАМЕНЕТА СО СТРАВ, ЗАТОА НА 2 ЈУНИ СИТЕ НА ПРОТЕСТ ПРЕД ВЛАДА!

ПОЧИТУВАНИ СОГРАЃАНИ, ПОЧИТУВАНИ ПРЕТСТАВНИЦИ НА МЕДИУМИТЕ ПОМИНУВА ЕДНА ГОДИНА ОД

Види повеќе

април 17, 2018

Александар Донев реизбран за Претседател на ВМРО-ДПМНЕ во Струмица!

Извршниот комитет на ВМРО-ДПМНЕ на синоќешната седница донесе одлука за

Види повеќе