strumica denes logo

(ФОТОГАЛЕРИЈА) НОВО ВО СТРУМИЦА: ВРВЕН КВАЛИТЕТ, ПРИСТАПНИ ЦЕНИ И ОДЛИЧНА УСЛУГА, ПОВЕЛЕТЕ ВО ЕЛЕКТРО-М!

Автор:

Датум:

јуни 21, 2019

Категории:

Реклама

Автор:

Датум:

јуни 21, 2019

Категории:

Реклама

На улицата „Климент Охридски“ бр.304 или веднаш до сервис „Руте“ на транзитниот пат во Струмица, Електро-М отвори свој салон во кој граѓаните на Струмица и околината може да го украсат и обноват својот дом со разновидни лустери и ламби со висок квалитет и пристапни цени за секого. Електро-М располага со:

-Лед лустери

-Класични лустери

-Кристални лустери

-Детски лустери

-Лед рефлектори

-Лед неонки

-Лед арматури

-Лед ленти во сите бои

-Лед ламби во сите ватажи

-Украсни лед ламби

-Улични светулки

-Уградни тела за во спуштени тавани

-Ѕидно небо

– Фасадни свеилки и светилки за во двор

– Голем избор на електроматеријали

Затоа повелете и уверете се во врвниот квалитет, пријатната атмосфера и феноменалната услуга.

Целосната фотогалерија може да ја погледнете со кликнување на следниот ЛИНК