Home

Perdormire
Реклама

(ФОТО) „КОСМОПОЛИТ“ ГИ СЛЕДИ СВЕТСКИТЕ ТРЕНДОВИ: ПИНДА ПОВТОРНО ПОНУДИ АМБИЕНТ СОЗДАДЕН ЗА СЕЧИЈ ВКУС!

Home

„Космополит“-Струмица е во постојана врска со светските трендови! Тоа се покажа и овојпат, бидејќи сопственикот на ресторанот Славчо Васков-Пинда на струмичани им понуди амбиент создаден за сечиј вкус.

„Постојано патувам за да видам што навистина сака Европскиот народ, па затоа на нашата Струмица постојано и внесувам некои нови свежини во ресторанот“ – вели тој за портал Струмица Денес.

„Космополит“ од овој викенд започнува да работи со полна пареа, добро подготвени викенд агенди, предновогодишни забави, новогодишни забави и слично. Инаку, овој петок во „Космополит“ свој настап ќе имаат познатите „Нокаут“. Резервации на ☎️ 071/341-444

„Космополит“, место за секој во секое време!