Home

Perdormire
Реклама

РЕСТОРАН „ЏОКАНОВ“ СО ОДЛИЧНА ПОНУДА ЗА НОВА ГОДИНА: ЛАДНО ПРЕДЈАДЕЊЕ, ТОПЛО ПРЕДЈАДЕЊЕ, ГЛАВНО ЈАДЕЊЕ, ДЕСЕРТ, НЕОГРАНИЧЕН ПИЈАЛОК И НАГРАДНИ ИГРИ ЗА 2.000 ДЕНАРИ!

Home

Почитувани, со огромно задоволство ве информираме дека ресторан „Џоканов“ организира дочек на Нова Година во одлична атмосфера со жива музика. За атмосферата ќе се погрижат Екстра Бенд, Демо Шавлев, Зорица Ѓоргиева и Татјана Стефановска! Цената е 2.000 денари а во неа имате вклучено:

ЛАДНО ПРЕДЈАДЕЊЕ: Пршута, печеница, кулен, врат, млечен кашкавал, моцарела, сирење.
ТОПЛО ПРЕДЈАДЕЊЕ: Похован кашкавал, пирошка и биено сирење на скара
ГЛАВНО ЈАДЕЊЕ: Пилешко во бел сос со печурки, телешко со умак сос, гарнир (пекарски компир, ориз)
ДЕСЕРТ
НЕОГРАНИЧЕН ПИЈАЛОК: Шток, тиквешка, коњак, мастика, вино, газирана и негазирана вода, газиран и природен сок, мартини, џин, пиво.

Своите резервации може да ги направите на следниот телефонски број: 076 253 444