Home

Perdormire
Реклама

ЕДНА ОД НАЈБАРАНИТЕ СЕРИИ ВО ТИАНДЕ-СТРУМИЦА НАМАЛЕНА ЗА 10% – СРЕДЕТЕ ГО ПРОБЛЕМОТ СО КОСОПАСТОТ!

Home

🌿 Една од нај бараната серија во ТианДе НАМАЛЕНА 10% 🌿

🍁Акцијата трае до крајот на ДЕКЕМВРИ 🍁

Имате проблем со косопаст ☺️

Сакате да имате долга КОСА ☺️

➡ ПРИРОДЕН ШАМПОН ⬅

🍀 активатор за раст на косата 🍀

– Шампон- активатор на растот на косата со уникатна тибетска формула, направен по Тибетски рецепти стари повеќе од 2000 години. Биолошко активните соединенија содржат фитоестрогени, ги регенерират ослабените и оштетени фоликули.

Го зголемуват дотокот на кислород до фоликулите и

го СТИМУЛИРАТ РАСТОТ НА КОСАТА.

Создава стимулирачки и потхранувачки ефект.

Содржи компоненти како планински ѓумбир и женшен со што обезбедува благотворно влијание врз структурите на корените на косата, зајакнува, тонизира и ја обновува нејзината виталност.

Дејствуваат непосредно на врвот на фоликулата и по цела должина на секое влакно одделно.

За максимален резултат, користете го во комбинација со маската-активатор или тоникот-активатор од серијата Bio Rehab.

Маската се аплицира на скалпот (коренот на влакното), се масира и остава да стои околу 15 минути. После тоа косата се мие.

 

 

 

Производите се концентрирани, направени на природна база, од билки и

НЕ содржат хемикалии.

(Производството целосно е во согласнот со меѓународните стандарди за квалитет ISO 9001 и GMP)

Активатор 1.460 денари ( – 10%)

Шампон, 250 гр Цена- 1.052 денари ( -10% )

Маска, 250 гр Цена – 1052 денари ( -10 % )

Дополнителни информации на 075 78 11 55