Home

Perdormire
Реклама

ЕДЕМ ВЕЛНЕС-СТРУМИЦА СО ОДЛИЧНА ИДЕЈА: НАЈУБАВИОТ ПОДАРОК ЗА НОВА ГОДИНА И БОЖИЌ!

Home

 

🎁🎄НАЈУБАВИОТ ПОДАРОК ЗА НОВА ГОДИНА И БОЖИЌ !!! 🎄🎁📣

🌻Подарете уживање, релаксација или убавина, она кое е најпотребно!🌹

Изберете некоја од многубројните наши услуги и подарете ја во форма на Ваучер🎁

🔹Масажи

↪над 30 вида масажи

🔹Третмани на лице и тело

↪ревитализација и против стареење

🔹Ритуали

↪ избегнете за момент во фантазијата на Едем ритуалите

🔹Спа: сауна, парна бања, џакузи

↪ почувствувајте ја магијата на Едем спа во комплетно приватен простор само за Вас со прекрасна декорација

🔹Кинезитерапија и рехабилитација

↪ отстранете ја болката и вратете го Вашето тело во хармонија

🔹Солариум

↪ добијте карибски тен со најдобриот стоечки италијански солариум

🔹Фитнес

↪ индивидуални тренинзи за слабеење, зголемување на мускулна маса или корекција на деформитети на тело.

🌹🌷ЕДЕМ Велнес Центар🌷🌹

📲 072 229 299 📱

ул. Младинска бр.277, Струмица